Landbau
Zemní práce
Přeprava nadměrných nákladů
Výstavba silnic a dálnic
Pronájem stavební techniky s obsluhou

Naše služby

Firma LANDBAU s.r.o. se specializuje a provádí zemní práce s použitím systému 3D GPS nivelace, pronájem stavebních strojů s obsluhou, přeprava těžké stavební techniky a přeprava nadměrných nákladů.

Prosazujeme rychlost a pružnost s uplatňováním progresivních technologií. Důležitým posláním firmy je zajistit, aby její zaměstnanci svým úsilím, umem a zkušenostmi tento náročný proces dokonale zvládli a byli schopni vycházet vstříc představám svých zákazníků a odevzdávat jim dílo nejvyšší možné hodnoty.

Provádíme:

Přeprava nadměrných nákladů

Přeprava těžké techniky a přeprava nadměrných nákladů je realizována tahači návěsů VOLVO a nízkoložných podvalníků GOLDHOFER. Jsme schopni spolehlivě přepravit náklady až do váhy 60 000 kg. Přeprava nadměrných nákladů je doprovázena absolutní bezpečností a precizností.

3D GPS nivelace

Systém 3D GPS NIVELACE Trimble, určený pro kolová a pásová rýpadla, využívá vysoce odolné speciální úhlové senzory, které jsou připevněny na těle rýpadla, výložníku, rameni a lopatě. Tyto senzory kontrolují úhly jednotlivých „dílů“. Ze změřených úhlů a nadefinovaných délek je systém schopný vypočítat přesnou pozici lopaty rýpadla. Zemní práce, výkopové a terénní práce jsou díky tomuto systému přesnější a rychlejší.

Systém 3D GPS NIVELACE využívá GPS přijímače namontované na stožárech umístěných na těle rýpadla přijímají signály z GPS satelitů a určují jak polohu, tak i směr lopaty rýpadla v projektu. Abyste byli schopni pracovat s přesností do 2 cm, musíte použít GPS referenční stanici, která vysílá přes rádiomodem zpřesňující korekce do stroje. Pro sysytém 3D GPS NIVELACE můžete také použít GPRS modem propojený s nivelačním systémem a přijímat zpřesňující korekce přes internet.

Strojový park

Kontakt

LANDBAU s.r.o.
Hlavní čp. 1233/11
747 06 Opava, Kylešovice
+420 602 502 145
info@landbau.cz